Activacek.cz

Activacek.cz

Nakoupit zde

zpět 6 % z každého nákupu

O obchodu

Activáček.cz je-shop, který se specializuje na prodej  kvalitních školních a výtvarných potřeb, aktovek, školních a outdoorových batohů a kreativních sad. Mezi zbožím najdete značky jako např. Maped, Faber-Castell, Stabilo, batohy a aktovky Walker by Schneiders, kreativní sady Djeco nebo AladinE. Součástí nabídky jsou i  dobře známé domácí značky  Koh-i-noor, Centropen, Papírny Brno, Karton P+P, nebo na mladší domácí značky jako je Zdravá lahev nebo Boll.

 


Podmínky obchodu

Vaše odměna se počítá z částky zaplacené za Vaši objednávku (bez DPH, bez ceny za dopravu a také bez využitých věrnostních odměn). Odměna se vztahuje také na nákupy za akční ceny. Pokud ale využijete např. slevový kupón, který nepochází z webu TIPLERO.com, tak odměna nemusí být připsána. V zahraničních obchodech může při výpočtu Vaší odměny dojít k malým odchylkám vlivem kurzového rozdílu.

Připisování odměn je prakticky bezchybné, může se ale stát, že např. díky technickému problému na straně webového prohlížeče nebude odměna připsána. V tom případě nás prosím kontaktujte pomocí formuláře pro garanci spokojenosti a my vzniklou situaci obratem vyřešíme.

Provizní podmínky

  • Peníze zpět z nákupu

    6 %