AZ Energies

AZ Energies

Nakoupit zde

zpět 40,32 Kč z každého nákupu

O obchodu

AZ Energies je ryze česká společnost, která si opravdu váží všech svých zákazníků. AZ Energies přináší zákazníkům jistotu, že získají přehled nad tím, kolik utrácí za energie. Ušetřit tak každý může jak na výdajích za plyn, tak samozřejmě i na výdajích za elektřinu. AZ Energies je firma s lidskou tváří, férovou cenou a hlavně výjimečnými službami, které ulehčí starosti a sníží náklady v domácnosti. AZ Energies působí od Aše až po Ostravu.


Podmínky obchodu

Provize náleží tomu uživateli, který sjedná smlouvu na elektřinu nebo na plyn.

Vaše odměna se počítá z částky zaplacené za Vaši objednávku (bez DPH, bez ceny za dopravu a také bez využitých věrnostních odměn). Odměna se vztahuje také na nákupy za akční ceny. Pokud ale využijete např. slevový kupón, který nepochází z webu TIPLERO.com, tak odměna nemusí být připsána. V zahraničních obchodech může při výpočtu Vaší odměny dojít k malým odchylkám vlivem kurzového rozdílu.

Připisování odměn je prakticky bezchybné, může se ale stát, že např. díky technickému problému na straně webového prohlížeče nebude odměna připsána. V tom případě nás prosím kontaktujte pomocí formuláře pro garanci spokojenosti a my vzniklou situaci obratem vyřešíme.

Provizní podmínky

  • Peníze zpět z nákupu

    40 Kč