BELABEL.cz

BELABEL.cz

Nakoupit zde

zpět 9 % z každého nákupu

O obchodu

Belabel.cz je unikátní projekt, který přináší návštěvníkům možnost kreativní výroby originálních dárků a oblečení. Stačí nápad a myho změníme ve skutečnost. Díky moderním tiskovým technologiím jsme schopni Váš návrh vytisknout na jakkýkoliv materiál. Stačí ho ztvárnit v našem online návrháři a odeslat našemu kreativnímu týmu, který ho vyrobí a dodá ve velmi krátkém čase. Bude to Váš vlastní originál.


Podmínky obchodu

Vaše odměna se počítá z částky zaplacené za Vaši objednávku (bez DPH, bez ceny za dopravu a také bez využitých věrnostních odměn). Odměna se vztahuje také na nákupy za akční ceny. Pokud ale využijete např. slevový kupón, který nepochází z webu TIPLERO.com, tak odměna nemusí být připsána. V zahraničních obchodech může při výpočtu Vaší odměny dojít k malým odchylkám vlivem kurzového rozdílu.

Připisování odměn je prakticky bezchybné, může se ale stát, že např. díky technickému problému na straně webového prohlížeče nebude odměna připsána. V tom případě nás prosím kontaktujte pomocí formuláře pro garanci spokojenosti a my vzniklou situaci obratem vyřešíme.

Provizní podmínky

  • Peníze zpět z nákupu

    4,8 %