Superpotraviny-naturalis.cz

Superpotraviny-naturalis.cz

Nakoupit zde

zpět 5,4 % z každého nákupu

Slevy a slevové kupóny na Superpotraviny-naturalis.cz

-10 %
Sleva po celé léto a na celý sortiment!
 • 5,4 % zpět z nákupu
 • do 31.8.2020
-12 %
Sleva 12 % na dětskou přírodní kosmetiku
 • 5,4 % zpět z nákupu
 • do 31.7.2020
-10 %
Sleva 10 % na přírodní kosmetiku
 • 5,4 % zpět z nákupu
 • do 31.7.2020

O obchodu

Naturalis je česká značka a výrobce zdravé výživy čistě přírodního původu. V našem produktovém portfoliu naleznete superpotraviny, čokolády, čaje, unikátní funkční směsi, přírodní proteiny či speciální smoothies (vše v prvotřídní BIO kvalitě). Všechny produkty vyrábíme na území ČR ze surovin vypěstovaných a dovezených z celého světa od prověřených pěstitelů (Peru, USA, Indie, Brazílie aj.). Receptury vyvíjeli naši interní inženýři, kteří mají mnohaleté zkušenosti a know-how s výrobou a vývojem zdravé stravy (která je stále populárnější). Spojením se značkou Naturalis získáte partnera, který skloubil vysoce kvalitní a zákaznicky vyhledávané produkty s poutavým designem (+ s nadčasovými prvky - koncept “zero-waste”). Díky tomu si Naturalis oblíbily desítky tisíc zákazníků po celé ČR. Díky pravidelným účastem na největších českých festivalech zaměřených na zdraví životní styl, spolupráci s T- mobilem, OZP či nadějnými sportovci jsme takřka nepřetržitě na očích stávajícím i potencionálním zákazníkům.


Podmínky obchodu

Vaše odměna se počítá z částky zaplacené za Vaši objednávku (bez DPH, bez ceny za dopravu a také bez využitých věrnostních odměn). Odměna se vztahuje také na nákupy za akční ceny. Pokud ale využijete např. slevový kupón, který nepochází z webu TIPLERO.com, tak odměna nemusí být připsána. V zahraničních obchodech může při výpočtu Vaší odměny dojít k malým odchylkám vlivem kurzového rozdílu.

Připisování odměn je prakticky bezchybné, může se ale stát, že např. díky technickému problému na straně webového prohlížeče nebude odměna připsána. V tom případě nás prosím kontaktujte pomocí formuláře pro garanci spokojenosti a my vzniklou situaci obratem vyřešíme.

Provizní podmínky

 • Peníze zpět z nákupu

  5,4 %

Superpotraviny-naturalis.cz slevy a slevové kupóny, které jste již zmeškali

-10%
Sleva 10% na celý sortiment
 • 5,4 % zpět z nákupu
 • skončila 30.6.2020